• Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd
  Thomas
  Makine çok iyi, bir yıl garanti, ömür boyu hizmet. Makine iyi kalitede.
 • Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd
  James
  Oldukça pratik. İşçiler buna bayılıyor. Programlar kendi başlarına toplanır. Makineleri ve NC programlarını bilmek onu dans ettirebilir. Süper kalıcı ayarların hepsinde rahat değilim.
 • Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd
  Muktar
  Güzel, rahat, atmosferik, gerçek, lojistik de çok hızlı, çok sayıda makine seçin, bunu görün, çok memnun, paketleme çok zor, sıkı, video gönderen satıcılar, Devreye Alma Mühendisi düzenlemeleri de çok hızlı, fiziksel ve satıcı açıklaması bire-bir, satıcının düşünceli hizmetine çok minnettarım. Vicdan alıcısı.
İlgili kişi : Chloe
Telefon numarası : 86-13770276058
Naber : +8613770276058

600pcs / Min Şeker Üretim Hattı

Menşe yeri Jiangsu, Çin (Anakara)
Marka adı Haitel
Sertifika CE / ISO9001
Model numarası HTL-TE600B
Min sipariş miktarı 1 Takım
Fiyat USD
Ambalaj bilgileri Tahta sandık talebe göre ambalaj
Teslim süresi Ödeme sonra 15 iş günü içinde sevk
Ödeme koşulları L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini 15 Takımları her Ay
Ürün ayrıntıları
Ürün adı Anormal Lolipop Şeker Şekillendirme ve Paketleme Makinesi renk Gümüş
Çıktı 200-600pcs / dakika
Vurgulamak

Anormal Lolipop Şeker Şekillendirme Makinesi

,

Sert Lolipop Şeker Üretim Hattı

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

HTL Anormal Lolipop Şeker Şekillendirme ve Paketleme Makinesi Şeker Üretim Hattı

 

 

Irregular lollipop candy is also named abnormal lollipop candy. Düzensiz lolipop şekeri anormal lolipop şekeri olarak da adlandırılır. It has many different shapes and sizes, looks beautiful. Birçok farklı şekil ve boyuta sahip, güzel görünüyor.

 

 

The production line first step is melting sugar in a sugar cooker. Üretim hattının ilk adımı bir şeker tenceresinde şekeri eritmektir. Then the melted syrup is transported into the storage tank with a syrup pump. Daha sonra erimiş şurup bir şurup pompasıyla depolama tankına taşınır. And then use the vacuum cooking pot to boil syrup. Ve sonra şurubu kaynatmak için vakumlu pişirme kabını kullanın. After boiling, the syrup is put into the mixing machine; Kaynadıktan sonra şurup karıştırma makinesine konur; you can add colors, flavors, and acids into the syrup. şuruba renkler, tatlar ve asitler ekleyebilirsiniz. Then you can use the kneading machine to knead sugar. Sonra şekeri yoğurmak için yoğurma makinesini kullanabilirsiniz. After kneading, the sugar is put into the batch roller. Yoğurma işleminden sonra şeker yığın silindirine konur. From the batch roller to the rope sizer, the sugar rope becomes smaller and smaller. Yığın silindirinden halat ölçücüye kadar, şeker halat küçülür ve küçülür. At this time, the sugar rope reaches the forming and packing machine. Şu anda, şeker halatı şekillendirme ve paketleme makinesine ulaşır. The moulds of this machine can be designed into different shapes and sizes, and it is 4 sides sealing. Bu makinenin kalıpları farklı şekil ve boyutlarda tasarlanabilir ve 4 tarafı sızdırmazdır. After this step, the lollipops are transported into the cooling tunnel to avoid lollipops from deformation. Bu adımdan sonra, lolipopların deformasyonunu önlemek için lolipoplar soğutma tüneline taşınır. After cooling, you also can pack the lollipops into large bags. Soğuduktan sonra lolipopları büyük torbalara da paketleyebilirsiniz.

 

Ana teknik:

 

 

ad

Anormal Lolipop Şekeri

şekillendirme ve Paketleme Makinası

Şeker boyutu Min: Φ20; Min: Φ20; Max: Φ45 Maksimum: Φ45
Film boyutu Maksimum boyut: 125 * 125 mm
Çıktı 200 ~ 500 adet / dakika
Toplam güç 8 KW
Voltaj 380 V / 50Hz
Boyut (L * G * Y) 3080 × 860 × 1680 mm
Toplam ağırlık 2000 kilo

 

 

 

600pcs / Min Şeker Üretim Hattı 0600pcs / Min Şeker Üretim Hattı 1

 

 

china face mask making machine