Üretim hattı

  • Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd üretici üretim hattı
  • Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd üretici üretim hattı
  • Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd üretici üretim hattı
Son yıllarda, şirket büyük miktarda para yatırdı, donanım tesislerini güncelledi, yüksek kalitede şeker / çikolata / unlu gıda işleme ve paketleme makinelerini uluslararası kalitede üretmek için uluslararası üretim tesislerini kullandı. Gelişmiş modern CNC işleme ekipmanlarıyla birlikte, RichYin'in mükemmel sunumunu sağlamak için eşsiz bir teknik işleme sahiptir ve bağımsız teknoloji ile geliştirilen yüksek kaliteli ürünler, RichYin'in marka uluslararasılaşma stratejisinin sürekli arayışını tamamen yansıtmaktadır.

OEM / ODM

Müşterilerimize sadece kaliteli ve güvenilir ürünler sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda gıda ekipmanlarını gerçek ihtiyaçlarına göre tasarlayıp üretiyoruz, genel gıda işleme çözümleri sunuyoruz, çeşitli standart gıda işleme ve paketleme makinelerinin OEM işini üstleniyoruz ve profesyonel teknik servis desteği sağlıyoruz. müşteriler. Müşteriler için daha büyük değer yaratın.

Ar-Ge

Ar-Ge ekibimiz, Program Ekibi tarafından yaklaşık 10 kadrodan oluşmaktadır. Satınalma personeli, Yapısal tasarım mühendisleri, Ürün test mühendisleri ve Profesyonel ürün montaj mühendisleri geliştirin.

Program ekibi, ürünlerdeki gelişmelerden ve tüm ürün geliştirme işleminden sorumludur ve geliştirme tedarik personeli esas olarak, yeni ürün geliştirmeleri için hammaddeyi dikkatli bir şekilde seçmek ve satın almak için çalışırken, yapısal mühendisler yeni ürün görünümlerini tasarlamakla görevlidir. iç yapı tasarımları. Yeni ürünler bir araya getirildikten sonra, profesyonel ürün test mühendislerimiz, yeni ürünlerin yüksek kalitesini sağlamak için her ürün üzerinde bir dizi sıkı test gerçekleştireceklerdir.

Daha ayrıntılı araştırma personeli ve daha profesyonel testler, ürün sertifikalandırma yetenekleri işe alarak Ar-Ge ekibimiz daha güçlü ve daha teknik hale geliyor. Müşterilerimizin ihtiyacını tam olarak geliştirebiliriz. Müşterilerimiz araştırma ve geliştirme kapasitemizle her zaman doyurucu ve güvendedirler. Ar-Ge ekibimiz de pazarın ihtiyacına göre ürün tasarımlarımızı sürekli geliştirir.

Mesaj bırakın