Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd

  • Çin Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici, İthalatçı, İhracatçı, Satıcı, Diğer
Markalar RICHYIN
No. Çalışanları 100~150
Yıllık satış 1500000-2000000
Yıl kurulan 2006
İhracat p.c 80% - 90%

Giriş

Jiangsu RichYin Machinery Co, Ltd, Haitel Group'un bir iştirakidir . Gıdaların ve paketleme makinelerinin tasarımı, geliştirilmesi, üretimi, satışı ve servisi konusunda uzmanlaşmış akıllı bir yüksek teknoloji firmasıdır. Gıdalarda zengin deneyim kazanmıştır. ve paketleme makinası ve birçok olgun teknolojiye sahiptir. Şimdiye kadar, otomatik gıda işleme makineleri ve paketleme makineleri ile optimum uyumu elde etmek için onlarca makine serisi başarıyla geliştirilmiştir. Yaygın olarak Gıda, İçecek, İlaç, Kimya, Donanım aksesuarları ve diğer sektörlerde kullanılmaktadır. Üretim otomasyonu sağlamak ve üretim verimliliğini artırmak için tercih edilen ekipmandır.

Son yıllarda, şirket büyük miktarda para yatırdı, donanım tesislerini güncelledi, yüksek kalitede şeker / çikolata / unlu gıda işleme ve paketleme makinelerini uluslararası kalitede üretmek için uluslararası üretim tesislerini kullandı. Gelişmiş modern CNC işleme ekipmanlarıyla birlikte, RichYin'in mükemmel sunumunu sağlamak için eşsiz bir teknik işleme sahiptir ve bağımsız teknoloji ile geliştirilen yüksek kaliteli ürünler, RichYin'in marka uluslararasılaşma stratejisinin sürekli arayışını tamamen yansıtmaktadır.

Gıda ve paketleme makineleri alanında zengin deneyime sahip ve birçok olgun teknolojiye sahip. Şimdiye kadar, otomatik gıda işleme makineleri ve paketleme makineleri ile optimum uyumu elde etmek için onlarca makine serisi başarıyla geliştirilmiştir. Yaygın olarak Gıda, İçecek, İlaç, Kimya, Donanım aksesuarları ve diğer sektörlerde kullanılmaktadır. Üretim otomasyonu sağlamak ve üretim verimliliğini artırmak için tercih edilen ekipmandır.

Şu anda, ürünler Avrupa, Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Afrika ve dünyanın diğer bölgelerine ihraç edilmekte ve kullanıcılar tarafından derinlemesine güvenilmekte ve övülmektedir.

Müşterilerimize sadece kaliteli ve güvenilir ürünler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda gıda ekipmanlarını gerçek ihtiyaçlarına göre tasarlayıp üretiyoruz, gıda işleme genel çözümleri sunuyoruz, çeşitli standart gıdalar ve paketleme makineleri OEM işleri üstleniyor ve müşteriler için profesyonel teknik servis desteği sağlıyoruz. Müşteriler için daha büyük değer yaratmak.

"Kesinlikle Dürüstlük, Mükemmellik Peşinde ile Uyun", tüm RichYin halkı mahkumiyeti olarak kabul etmeli ve gönülden müşterilere hizmet etmeli, ziyaret etmek ve rehberlik etmek için yurtiçinde ve yurtdışında müşterilere sıcak bir şekilde hoş geldiniz, sizinle birlikte mükemmel bir başarı yaratmayı umuyoruz. .

Geçmiş

Jiangsu RichYin Machinery Co, Ltd, Haitel Grubu'nun bir kuruluşudur. Gıda otomatik paketleme makineleri ve şekerleme, çikolata, yumurta ruloları ve bisküvi makineleri ve diğer gıda makineleri üretiminde uzmanlaşmış profesyonel bir üreticidir.
Şirket 2018 yılında kurulmuş olup, kayıtlı sermaye 10 milyon RMB'dir. Şirket 58 m'lik bir alanı kaplar, ilk etap inşaat alanı 9758 metrekare ve ikinci etap inşaat alanı 9907 metrekaredir. Metal işleme fabrikası 1, montaj fabrikası 2 ve Ar-Ge merkezi atölyelerine sahiptir. Şirket mükemmel işleme ekipmanlarına ve eksiksiz test araçlarına sahiptir.

Hizmet

Şirket, çeşitli kalıplama makinelerinin, pişirme makinelerinin ve ambalajlama makinelerinin bakımı için çalışabilecek birçok deneyimli teknisyene ve devreye alma personeline sahiptir. Mükemmel servis sistemi ve yeterli yedek parça, kullanıcının endişelerini giderir.
Birinci sınıf ürünler, birinci sınıf kalite ve birinci sınıf hizmet yaratma iş felsefesi ile RichYin, şirketin gelişimini hızlı bir şekilde teşvik eder; temposu hızlandırın, görüşü genişletin ve şirketin teknolojik temelini ve bilişsel yüksekliğini arttırın; Sorumluluğu savunmak, rekabeti savunmak, yüksek verime ulaşmak ve yenilikçiliği sürdürmek ilkesine bağlı kalarak, yurtiçi ve yurtdışındaki kullanıcılara kaliteli ürünler ve mükemmel hizmetler sunuyoruz.

Ekibimiz

Toplam çalışan sayısının% 35'ini oluşturan, kolej eğitimine sahip 42 teknik kişi ve üzeri olmak üzere 120 çalışan bulunmaktadır. Doğrudan teknik araştırma ve geliştirme ile uğraşan 9 teknik ve teknik personel bulunmaktadır ve teknik personel sayısının% 40,9'unu oluşturmaktadır. Şirketin ürünleri uzman, hassas, özel ve yenidir.

Mesaj bırakın